Wybór dyfuzora do aromaterapii według jego skuteczności

Wybór dyfuzora do aromaterapii według jego skuteczności

Aromaterapię umieszcza się w domu nie tylko po to, by ładnie wyglądała lub by lepiej pachniała, ale także po to, by dokonać konkretnego wyboru w zależności od jej skuteczności.

(1) Dezodoryzacja

香薰推介

Jest to najbardziej podstawowa skuteczność aromaterapii, bez względu na rodzaj aromaterapii, zawsze będzie w stanie stłumić zapach w powietrzu w Chinach, tak aby ludzie w takim i takim środowisku, czują się mamy bardziej komfortowe, co do rodzaju aromatu, zupełnie inny może w tym samym czasie, zgodnie z własnymi preferencjami studenta do wyboru.

Ale należy zauważyć, że aromaterapia można tylko powiedzieć, aby stłumić zapachy, a nie całkowicie rozwiązać zapach, więc w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, aromaterapia sama nie wystarczy, albo użyć maszyn do aromaterapii lub użyć innego sprzętu do oczyszczania powietrza w domu, aby przynieść przyjemne środowisko życia.

(2) Uspokój emocje

Niektóre aromaterapia ma również działanie uspokajające, takie jak aromaterapia lawendy, dla częstej bezsenności, można użyć aromaterapii lawendy na czele łóżka, może wyeliminować napięcie i poprawić depresję, ale należy zwrócić uwagę na wybór naturalnego kadzidła Oh.

Inne, takie jak rozmaryn, drzewo sandałowe i szerokie kadzidła, również mają działanie uspokajające i szybko wprowadzają ludzi w spokojny nastrój, odpowiedni do stosowania podczas snu lub medytacji jogi.

Istnieje również aromaterapia rumiankowa, która ma bardzo uspokajające działanie i zmniejsza obciążenia psychiczne, więc jest to dobry wybór dla tych, którzy są zestresowani lub łatwo się boją, aby użyć tej aromaterapii w domu.

A podczas menstruacji można stosować aromaterapię różaną, która ma lekki zapach i może zrównoważyć niepokój i skutecznie złagodzić depresję maniakalną podczas menstruacji.

(3) Odśwież swój umysł

Jeśli firmy chcą mieć lepszą zdolność uczenia się lub społecznej wydajności zarządzania pracą, można również pomóc odświeżyć mózg poprzez aromaterapię, takich jak chiński cytryny, takich jak środowisko świeżego zapachu owoców, może być bardziej dobre, aby wyeliminować studenta wewnętrznego zaburzenia, tak, że ludzie mogą być bardziej rozproszony do pracy do nauki.

Lub aromaterapia miętowa, z własnym chłodnym aromatem, może skutecznie uspokoić gniew, zahamować zmęczenie, tak, że ludzie są bardziej przebudzeni, aby zmierzyć się z nauką i pracą, i zmobilizować motywację.

Powiązane rekomendacje:

Sai davvero qualcosa sull'aromaterapia!

如何用好香薰注意細節

エッセンシャルオイルの正しい使い方:持続性のあるアロマテラピーを4つすべて使用しています。

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości